MUHTEŞEM bir yolculuk oldu, ancak şimdi Sky’da 22 yıl, yaklaşık 10 yıldır #Parkinsons Parlak anılar, parlak insanlar ile @ SkySportsDarts’tan vazgeçme zamanı.

by Richsadler
in blog
Comments are off for this post.

MUHTEŞEM bir yolculuk oldu, ancak şimdi Sky’da 22 yıl, yaklaşık 10 yıldır #Parkinsons Parlak anılar, parlak insanlar ile @ SkySportsDarts’tan vazgeçme zamanı.

Sinirler ve güven.

“” Şu anda oyunuyla ilgili endişeleri var ve rahatlaması gerektiğini söylemek çok saçma, ama oyunda tekrar o akıcılığa, özgürlüğe ve hıza sahip olmanın bir yolunu bulması gerekiyor.

“” Eskiden onun için çok basit görünüyordu. Artık o kadar basit görünmüyor. Bir şey bulması gerekiyor. Ve üç, dört haftalık izinleri var. Grand Prix öncesinde bu arada ne yaptığını bilmiyorum, ama bir şeyi halletmesi gerekiyor.

“” Çevresindeki ekibi, ‘Ben iyiyim, iyiyim’ diyen onu dinleyemezler. O iyi değil. Perde arkasında neler olduğunu bilmiyoruz. Ancak tahtada oyunu kargaşa içinde.

Dart dünyasından en son haberlerle güncel kalın.

“” Zirveler ve çukurlar olacak, ama benim için dartların tahtaya girme şekli bu. Yanlış gitmeye başladıklarında, o zaman bir sorun olduğunu anlarsınız. Zihniniz rahatlamanıza izin vermeyecek ve yeterince hızlı açılmayacaktır.

“” Her zaman nasıl fırlattığını etkili bir şekilde atmıyorsun ve bu bir endişe. “”

Son haftalarda formunun en çarpıcı yönlerinden biri, bazı maçlarda görkemli bir şekilde atması. Ancak Super Chin’e yenilmesi ortalama 91.74’e ve çiftlerde yüzde 15’e düştü.

“” Biliyorsun tuhaf. [Cuma akşamı] böyle oynasaydı, her şey yolunda olurdu, olduğu gibi, geldiğini gördük. Çünkü ona ulaşırken oldukça fakirdi. Onun için. Hepsi göreceli. Bunu oraya koyalım. Hâlâ harika dart oynuyor, ancak tutarlı bir şekilde yeterli değil, “” dedi Mardle.

“” [Cuma] gecesi, ‘vay daha iyi görünüyor’ diye düşündük. Onunla konuşurken iyimserdi, ‘hadi Glen’ diyordu ve biraz şaka yapıyor ve biraz eğleniyordu. Eğleniyordu. “”

Peki bu formdaki düşüş ne kadar sürebilir?

Mardle “” Bence bu bir hata “dedi. “” Ama zihinleri yaralanıncaya kadar ne kadar süre devam eder?

“” Uzun, çok uzun süredir dart tahtasında herhangi bir gerçek, gerçek olumsuzluk yaşamadı. Matchplay’de oynadığı şekilde, bunun olduğunu görmedim. Simon Whitlock’a karşı, ikiye katlama çok zayıftı, giriş açısı.

“” Bir golfçü gibi, her zaman sağ tarafta eksik, aniden sola kayıp. Ve sanki ‘neden orada özlüyorum? Orada neler oluyor? Ne değişti?’

“” Zihinsel olarak kendine karşı çok rahatsız görünüyor. Soğukkanlılık mı? Sadece hiçbiri. Orada, gereğinden fazla şey yapan Gurney’e karşı 92 ortalamasıyla bir iş yaptığını gördük. “”

Sky Sports Arena’da bu yılki Premier Lig’in heyecan verici sonunu izleyin – 22 Ekim 19:00 itibariyle The O2’de bize katılın.

Wayne Mardle Haberleri

Dart Uzmanı Köşe Yazarı @ Wayne501Mardle

Son Güncelleme: 21/02/20 9:59

Premier League Dart, bu Perşembe akşamı Sky Sports Action’da canlı olarak ekranlarımızda geri döndü. Sky Sports Ana Etkinliği. Galler’in en iyi iki yıldızı Gerwyn Price ve Jonny Clayton sahneye çıkıyor.1xbet live mobile Wayne Mardle kristal küresine bakıyor …

Daryl Gurney’de fiyat alırken, en son Challenger Clayton, sallanan bir Motorpoint Arena olması beklenen yerde Michael Smith ile karşı karşıya gelir.

Dünya 1 Numaralı Michael van Gerwen, Nathan Aspinall ile mücadele ederken Premier Lig sezonuna mükemmel başlangıcını sürdürmeyi umarken, mevcut dünya şampiyonu Peter Wright, eski dünya şampiyonu Rob Cross ile karşı karşıya.

Üç kez BDO dünya şampiyonu Glen Durrant ve iki kez Premier Lig galibi Gary Anderson, gecenin aksiyonunu tamamlıyor.

Wayne, Sky Sports Action’da canlı olarak beş dev tungsten yarışmasında kuralları yönetiyor Sky Sports Ana Etkinliği 19: 00’dan itibaren.

Peter geçen hafta iyi oynamamasına rağmen Peter Wright’ın şu anda Rob Cross’tan daha iyi oynadığını düşünüyorsunuz. Cross, Nathan Aspinall’ı yenmenin bir yolunu bulurken, sakatlandı ve Gary Anderson’a karşı berabere kalmayı başardı.

Peter’ı seçeceğim çünkü ikisi de iyi oynadıklarında, Peter’ın Cross’tan farklı bir seviyesi var gibi görünüyor. Onun iyi oyunu, Cross’un iyi oyunundan daha iyi ve ön plana çıkacak büyüler gibi görünüyor.

Dinamik olman ve saçma sapan bir fotoğraf çekmen gereken an gel, bence Wright senin adamın.

Mardle üzerinde Wright vs Cross

Wayne’in skor tahmini: Wright 7-5 kazanır

Michael Smith, geçen hafta Gerwyn Price karşısında Taylor-esque, Van Gerwen-esque idi, ancak Smith yine kazanmamak için bir yol buldu. Bu kazanması gereken bir oyun ve rahatça kazanmalıydı. Price’ın tekrar içeri girmesine izin verdi ve son dört ayağını çekiliş için çekti.

Mardle on Clayton vs Smith

Smith oynayışından memnundu ama aynı zamanda biraz da sinirliydi. İnsanları uzaklaştırmaya başlamalı. Onun yaptığı gibi üstünlük sağladığında, kazanmamayı göze alamazsın ve Clayton’ı, kendisine verilen fırsatları değerlendirdiği için John Part düzeyinde değil, bir John Parçası olarak görüyorum, ancak bazen onları uçurur.

Sanırım Clayton hızlı sporculardan hoşlanıyor. Böyle bir yerde gelişiyor gibi görünüyor. Ama bence Smith ondan daha çok büyüleri olacağı için kazanacak.

Wayne’in skor tahmini: Smith’in 7-4 kazanması

Michael aslında ana sahneden o kadar uzakta değil ama Aspinall için iyi oynuyor ve bunun tersi de geçerli. Pro Tour’da yaptığı gibi dört, beş veya altı bacağı parlak dartlarla birbirine bağlayamıyor gibi görünüyor.

Geçen hafta ondan bazılarının yeniden kavrandığını gördük ve bunun bir sorun olup olmadığını yalnızca o anlayacaktır çünkü dartı doğru tutmuyorsanız ve sonra yeniden tutuyorsunuz ve sorun değil, o zaman bu bir sorun değil. bunun hakkında düşünmüyorum. Eğer bunu düşünüyorsanız, o zaman bu bir problemdir.

Bunun ritmini bozup bozmadığını sadece o biliyor. Michael van Gerwen bunu benim için kazandı ve bence o da oldukça rahat kazanıyor.

Wayne’in skor tahmini: Van Gerwen 7-3 kazanır

Gurney çok yetenekli ve o da fazlasıyla yetenekli birini oynuyor. Bu ikisi ne yaparsa yapsın ve sonuç ne olursa olsun, benim için sürpriz yok.

Şaşırdığım şey, Gurney’in geçen hafta Michael van Gerwen’e karşı biraz ilgisiz görünmesiydi. Muhtemelen bu ona kötü hizmet ediyor. Belki erken yaşlarda baskı altında hissetti, ama asla üstesinden gelemedi.

Üçüncü veya dördüncü bacaklardan, sadece bir bacak kazanmaya çalışıyordu ve kendini baskı altına alıyordu. Dartlarını çekiyordu, onları yüzüyordu. Umarım bu hafta daha iyi oynar çünkü bu kötü bir haftanın yanı sıra kötü bir performans daha olur.

Gurney ata geri dönmek zorunda, ama ne yazık ki, ondan daha iyi oynadığı için muhtemelen ondan daha iyi olduğunu hissedecek birini oynuyor. Price bir oyun kazanmamış olsa da bence bu onun kazandığı bir oyun.

Wayne’in skor tahmini: 7-5 kazanacak fiyat

Gary Anderson ve Michael van Gerwen, Play-Off’u yapacak tek iki kesinlik ve bence Durrant’ta bir iş yapıyor.

Durrant’ı geçen hafta sevmedim. Çok zorluyordu, onları zorlamaya çalışıyordu. Ortaya çıktığını söylemeyeceğim, ama gördük ki Durrant’ın işi bittiğinde o zaman mücadele ediyor.

Fallon Sherrock onun ıskalamasını bekliyordu ve ıskaladı. O çok, çok tutarlı ve metodik bir operatör. Olan bitene kendini kaptırmıyor, ama bence işini burada kesecek, gerçekten yapacağım.

Wayne’in skor tahmini: Anderson 7-3 kazanır

Skysports.com/darts, mobil cihazlar için uygulamamız ve Twitter hesabımız @skysportsdarts adresindeki günlük Dart haberlerine göz atın.

Wayne Mardle, Sky Sports’tan Paul Prenderville ile konuşuyordu. Premier Lig’in kapsamı 20 Şubat Perşembe günü Cardiff’te saat 19: 00’da Sky Sports Action’da devam ediyor. Jonny ‘The Ferret’ Clayton ile Michael Smith’e karşı Sky Sports Main Event. Unutmayın, Premier Lig 21 Mayıs’ta Londra’daki Play-Off’a kadar her Perşembe günü devam edecek.

Dart Haberleri

Son Güncelleme: 16/10/20 3:08 pm

2020 Premier League Dart’ta kimin kimin, nerede oynadığı hakkında bilmeniz gereken her şey, bu yılki yarışmanın sonuçlarını ve sıralamalarını takip ediyor.

Premier Lig, 22 Ekim’de The O2’de Londra’da planlanan Play Offs gecesinden önce iki blok halinde dönecek.

Night One, 6 Şubat, Aberdeen PJ Live

Michael Smith 3-7 Glen Durrant

Gary Anderson 7-5 Daryl Gurney

Michael van Gerwen 7-5 Peter Wright

Nathan Aspinall 7-3 John Henderson

Gerwyn Fiyat 6-6 Rob Cross

Gece İki, 13 Şubat, Motorpoint Arena, Nottingham

Rob Cross 7-5 Nathan Aspinall

Gerwyn Fiyat 6-6 Michael Smith

Gary Anderson 6-6 Peter Wright

Daryl Gurney 1-7 Michael van Gerwen

Glen Durrant 6-6 Fallon Sherrock

Üçüncü Gece, 20 Şubat, Motorpoint Arena, Cardiff

Peter Wright 7-5 Rob Cross

Jonny Clayton 1-7 Michael Smith

Michael van Gerwen 5-7 Nathan Aspinall

Daryl Gurney 6-6 Gerwyn Fiyat

Glen Durrant 7-4 Gary Anderson

Dördüncü Gece, 27 Şubat 3, Arena, Dublin

Glen Durrant 5-7 Nathan Aspinall

Rob Cross 5-7 Gary Anderson

Daryl Gurney 5-7 Michael Smith

William O’Connor 4-7 Michael van Gerwen

Gerwyn Fiyat 7-1 Peter Wright

Beşinci Gece, 5 Mart, Westpoint, Exeter

Rob Cross 6-6 Daryl Gurney

Gerwyn Fiyat 3-7 Glen Durrant

Nathan Aspinall 3-7 Peter Wright

Gary Anderson 5-7 Luke Humphries

Michael Smith 7-4 Michael van Gerwen

Gece Altı, Maç 12, MS Bank Arena, Liverpool

Michael Smith 4-7 Peter Wright

Daryl Gurney 5-7 Glen Durrant

Gerwyn Fiyat 5-7 Michael van Gerwen

Rob Cross 6-6 Stephen Bunting

Gary Anderson 6-6 Nathan Aspinall

Gece Yedi, Marshall Arena, Milton Keynes

Michael Smith 3-7 Gary Anderson

Michael van Gerwen 7-2 Rob Cross

Nathan Aspinall 7-4 Gerwyn Fiyat

Chris Dobey 2-7 Daryl Gurney

Peter Wright 6-6 Glen Durrant

Gece Sekiz, Marshall Arena, Milton Keynes

Gary Anderson 1-7 Gerwyn Fiyat

Nathan Aspinall 5-7 Daryl Gurney

Michael Smith 7-3 Rob Cross

Michael van Gerwen 3-7 Glen Durrant

Peter Wright 7-1 Jeffrey de Zwaan

Kıyamet Gecesi, Marshall Arena, Milton Keynes

Nathan Aspinall 7-5 Michael Smith

Michael van Gerwen 4-7 Gary Anderson

Jermaine Wattimena 0-7 Gerwyn Fiyat

Peter Wright 7-4 Daryl Gurney

Glen Durrant 7-4 Rob Cross

Gece On, Marshall Arena, Milton Keynes

Glen Durrant 8-4 Gerwyn Fiyat

Peter Wright 5-8 Gary Anderson

Nathan Aspinall 6-8 Michael van Gerwen

Michael Smith 8-3 Daryl Gurney

Gece 11, Marshall Arena, Milton Keynes

Daryl Gurney 8-6 Peter Wright

Michael Smith 6-8 Nathan Aspinall

Gary Anderson 7-7 Glen Durrant

Michael van Gerwen 4-8 Gerwyn Fiyat

Gece 12, Marshall Arena, Milton Keynes

Nathan Aspinall 6-8 Gary Anderson

Peter Wright 6-8 Gerwyn Fiyat

Michael van Gerwen 8-5 Michael Smith

Glen Durrant 8-3 Daryl Gurney

Gece 13, Marshall Arena, Milton Keynes – 2 Eylül Çarşamba

Glen Durrant 7-7 Michael Smith

Daryl Gurney 6-8 Gary Anderson

Peter Wright 8-1 Michael van Gerwen

Gerwyn Fiyat 6-8 Nathan Aspinall

Night 14, Marshall Arena, Milton Keynes – 3 Eylül Perşembe

Gerwyn Fiyat 7-7 Daryl Gurney

Gary Anderson 8-2 Michael Smith

Peter Wright 8-5 Nathan Aspinall

Glen Durrant 7-7 Michael van Gerwen

Gece 15, Marshall Arena, Milton Keynes – 3 Eylül Cuma

Daryl Gurney 5-8 Nathan Aspinall

Glen Durrant 6-8 Peter Wright

Gary Anderson 6-8 Michael van Gerwen

Michael Smith 7-7 Gerwyn Fiyat

Gece 16, Marshall Arena, Milton Keynes – 3 Eylül Cumartesi

Gerwyn Fiyat 8-3 Gary Anderson

Michael van Gerwen 2-8 Daryl Gurney

Peter Wright 8-5 Michael Smith

Nathan Aspinall 8-2 Glen Durrant

Play-Off, Ricoh Arena, Coventry – 15 Ekim Perşembe

Yarı Final – Glen Durrant 10-9 Gary Anderson

Yarı Final – Peter Wright 7-10 Nathan Aspinall

Final – Glen Durrant 11-8 Nathan Aspinall

Premier Lig’in kapsamı 22 Ekim Perşembe günü Play-Off’larla devam ediyor, 19: 00’dan itibaren Sky Sports’ta The O2’den canlı olarak bize katılın. Raporlar, röportajlar ve özelliklerle güncel kalın skysports.com/darts, mobil cihazlar için uygulamamız ve @SkySportsDarts adresindeki raporlar.

Wayne Mardle Haberleri

Dart Uzmanı Köşe Yazarı @ Wayne501Mardle

Son Güncelleme: 14/07/20 7:18

Clarky’yi dinlemeye alışkınım, o her zaman orada.

Sahneye çıkmak bile bazen biraz çılgınca olabilir, ancak Webby ve Party’ye ‘Clarky sahneye çıkarsa onu takip edin’ derdim.

O benim rahatlık battaniyem, ayağa kalktığını ve bir adım attığını görürsem hemen arkasındayım.

Çünkü biz bir takımız ve o liderdi, bu yüzden onu takip ediyoruz.

Clarky, herkes tarafından özlenecek. Bu sadece onun işçi arkadaşları olmayacak; onu her zaman izleyenler de olacak.

Bu bir darbe oldu. Birkaç gün önce beni aradı, benim için bazı haberleri olduğunu ve sonra emekli olduğunu söyledi.

Anladığımı ve emekli olmak isteyeceğini anladığımı söyledim… sonra anında etkili bir şekilde dedi. Bu beni devirdi!

ŞAŞIRTICI bir yolculuk oldu, ancak şimdi SkySportsDarts’ta 22 yıl, yaklaşık 10 yıldır #Parkinsons Parlak anılar, parlak insanlar ile selam verme zamanı. Sadece canlı dart yapmayı bırakıyorum .. Hayattan vazgeçmiyor. % 100 benim kararım x pic.twitter.com/kJFEYNp4B2

Dart dünyasından en son haberlerle güncel kalın.

İkimiz de telefonda biraz duygusallaştık ama ona yapması gerekeni yapması gerektiğini söyledim. Canlı yayınlardan önce stresin ona bir nevi anlattığını biliyorum.

Birkaç kez, “umarım ilaçlarım devreye girer ve olmazsa, iyi olacağız, değil mi?” Dedi.

Dartlardan uzaklaşıyoruz, birlikte otel barlarında çok zaman geçiriyoruz ve Sky Sports Darts’ı yönetecek ve sunacak başka kimseyi hiç tanımadım, başka hiçbir şey bilmiyorum … Sadece Clarky’nin her zaman olacağını biliyorum. orada ol!

Ara sıra başka biri devreye girer ve harika bir iş çıkarırlar, ama Clarky bence Bay Darts’dı. Onun tavrını ve olaylara gidişatını beğendim.

Falanca profesyonellikle ilgili çok sık duyuyoruz… Clarky profesyoneldi. Clarky çok profesyoneldi. Hazır olduğundan emin olmak için her zaman erken gelirdi, istatistikleri bilirdi ve 82 kez oynadıklarının doğru mu olduğunu söylerdi [Taylor ve Barney]. O asla bir ‘tahminci’ değildi, olamazsın. Birinin X veya Y yaptığını düşündüğünü asla söylemedi, biliyordu.

Ona hayranlık duyuyorum çünkü sevmek için büyüdüğü bir spordu, boksa başladı ve sonra dartı sevmeye başladı. Onun için bir tutkusu var.

Wayne Mardle

Hamburg’da Dünya Kupası’na giderken bir seferimiz vardı ve uçuş ertelendi. Havaalanında sadece ben ve Clarky vardı, T5 ve bana bir Guinness isteyip istemediğimi sordu.

Pek değil dedim çünkü biraz erken! Saat 11.30’du ve uçuş bir saat geciktiği için alacağımızı söyledi.

Her neyse… bir, iki vardı. Uçağa yetişmemiz gerektiğini ve yıpranmak için kendimi biraz daha kötü hissettiğimi söyledim …

Yemek yemediğimi söylediğimde, muhtemelen çok yemiştim ama pek bir şey hissetmedim. Panoyu kontrol etmeye gittim ve bir saat daha gecikme olduğunu söyledi. Birkaç Guinness daha alacağımızı söyledi !!

İkimiz de uçağa bindik, sarhoş hissettik ama muhtemelen o kadar sarhoş davranmıyorduk! Bu uçuşa izin verilmemiz gerektiğini söyledim. Orada oturuyorduk, Clarky iniyor ve diğer tarafta iniyoruz ve Clarky tüm kıyafetlerini geride bıraktığını söyledi!

Hiç gümrükten geçip geri dönmek zorunda kaldın mı bilmiyorum … Bu imkansız! Geri dönmesi gerektiğini söyledi, bu yüzden ona şans diledim ve kendi başına olduğunu söyledim !!! Onu ona bıraktım!

Share this article

Comments are closed.